Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

4 роки

240 кредитів ECTS

вступу: споріднені спеціальності (за скороченим терміном навчання), неспоріднені спеціальності (на базі повної середньої освіти)

Денна

За умови, що попередній рівень отримано в іншій країні, необхідна нострифікація. Механізмів визнання неформальної та інформальної освіти немає.

Завершена навчальна програма обсягом 240 кредитів. Успішно складений державний іспит.

протягом першого року навчання вивчаються основи, а 2, 3 та 4 курси включають професійно-орієнтовані дисципліни.

Вміти аналізувати параметри і показники функціонування транспортних процесів і систем; мати навички управління навантажувально-розвантажувальними технологіями на транспортні, навички щодо організації вантажних перевезень за видами транспорту, навички щодо організації пасажирських перевезень за видами транспорту; володіти навиками управління рухом транспортних засобів; вміти організовувати взаємодію видів транспорту; знати та розуміти логістичне управління матеріальними та іншими потоками; вміти проектувати інтегровані та окремі транспортні системи, оцінювати та забезпечувати соціальну та економічну ефективність транспортних процесів; володіти методами техніко-економічних розрахунків у галузі, раціональних прийомів пошуку і використання науково-технічної інформації; вміти оцінювати та забезпечувати ергономічну ефективність транспортних технологій; володіти навиками дослідження з врахуванням фактору людини в транспортних технологіях; мати навички щодо митного обслуговування транспортних технологій; знати техніко-експлуатаційні параметри транспортних засобів; мати навички щодо застосування геоінформаційних систем; вміти прогнозувати розвиток транспортних систем; вміти проводити теоретичні і експериментальні дослідження в галузі; реалізовувати заходи щодо запобігання виробничому травматизму і професійних захворювань, захисту навколишнього середовища.

три практики відповідно до навчального плану (навчальна, технологічна та виробнича).

продовження навчання в Польщі або інших країнах за договорами університету.

фахівці даного профілю займаються організацією процесу вантажних та пасажирських перевезень.
Перелік можливих посад, які можуть займати випускники після закінчення:
диспетчер автомобільного транспорту;
диспетчер з міжнародних перевезень;
диспетчер служби перевезень;
фахівець з автотехнічної експертизи;
інженер-інспектор з контролю за використанням палива;
інженер з безпеки руху;
інженер-інспектор;
ревізор автомобільного транспорту;
ревізор з безпеки руху;
брокер;
агент з митного оформлення вантажів та товарів;
агент з передачі вантажу на прикордонній станції (пункті);
агент із замовлень населення на перевезення;
адміністратор пасажирської служби; експедитор транспортний;
інспектор митний; інспектор з ліцензування.

• 4.0/5 rating 1 vote