Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки

Деканат
Ми в соц.мережі
Співпраця: «Люблінська політехніка», «Варшавська політехніка», «Свентокшиська політехніка Кельценського технологічного університету», «Вища професійна державна школа в Хелмi»
Навчається: денна форма - 666 студентів, заочна форма - 121 студентів

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки створено на базі факультету прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем 12 квітня 2013 року.

У свою чергу факультет прикладної математики та комп’ютерно-інтегрованих систем було створено у 2000 році. Деканом факультету від моменту його заснування був доктор технічних наук, професор Власюк А.П.

Перелік запропонованих спеціальностей з присвоєнням ступенів і тривалості навчання за кожною з них з підготовки фахівців у навчально-науковому інституті автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки