Навчально-науковий механічний інститут

Деканат
Ми в соц.мережі
Співпраця: Вища школа економіки та інновацій в Любліні, Люблінська Політехніка (Польща), Технічний університет - Варна (Болгарія), Свєнтокшинська політехніка (Польща)
Навчається: денна форма - 750, заочна форма - 480

Навчально-науковий механічний інститут створений на базі факультету, який розпочав свою діяльність у далекому 1936 році.
Протягом тривалого періоду свого існування інститут  запровадив глибокі традиції наукової та викладацької діяльності для підготовки інженерів.
За цей час інститут підготував і випустив у світ тисячі високопрофесійних фахівців, серед яких є керівники державних установ, депутати Верховної Ради України, доктори наук, професори, доценти.
Сьогодні професорсько-викладацький склад інституту, дотримуючись давніх традицій, наполегливо працює в напрямку підвищення рівня організації навчального процесу, фахової підготовки спеціалістів та магістрів.
Під час навчання в інституті студенти мають широкі можливості для занять громадською та науково-дослідною роботою, спортом, художньою самодіяльністю. Серед них чимало переможців і призерів всеукраїнських і міжнародних олімпіад.

Перелік запропонованих спеціальностей (освітніх програм) з присвоєнням ступенів і тривалості навчання за кожною з них з підготовки фахівців у навчально-науковому механічному інституті

СпеціальністьСтупіньФорма навчанняТермін навчання
274Автомобільний транспортБакалаврДенна/заочна4 роки/5 років
274Автомобільний транспортМагістрДенна/заочна1 рік 4 місяці
275.03Транспортні технології (на автомобільному транспорті)БакалаврДенна/заочна4 роки/5 років
275.03Транспортні технології (на автомобільному транспорті)МагістрДена/заочна1 рік 4 місяці
133Галузеве машинобудуванняБакалаврДенна/заочна4 роки/5 років
133Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні мишини і обладнання)МагістрДенна/заочна1 рік 4 місяці
133Галузеве машинобудування (Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів)МагістрДенна/заочна1 рік 4 місяці
133Галузеве машинобудування (Машини і обладнання сільськогосподарського виробництва)МагістрДенна/заочна1 рік 4 місяці
184ГірництвоБакалаврДенна/заочна4 роки/5 років
184ГірництвоМагістрДенна/заочна1 рік 4 місяці
208АгроінженеріяБакалаврДенна/заочна4 роки/5 років