Четвер, 01 грудня 2016 11:55

Поздрави от България (Вітання з Болгарії)

Днями в Національний університет водного господарства та природокористування у рамках триденного робочого візиту завітала болгарська делегація із Технічного університету – Варна у складі координатора міжнародного проекту «Україна-Болгарія» Кристо Крачунова та начальника навчального відділу Антона Георгієва.

Першого дня делегація зустрілась з ректором Віктором Мошинським та директорами навчально-наукових інститутів у конференц-залі університету, де вони розповіли про свій університет у Варні та про можливі варіанти двосторонньої співпраці. Кристо Крачунов передав усім присутнім вітання від ректора ТУ – Варна, надав коротку інформацію про свій університет, роздав рекламний матеріал тощо.
Обговорили також і можливі варіанти співпраці, деталі яких будуть уточнюватися до кінця  триденного візиту болгарської делегації, а тому про них можна буде дізнатися на нашому сайті згодом. Основне – це розширення географії студентів як з української, так і з болгарської сторони.