Зарахування

• Підготовчі курси

Icon 09Університет здійснює професійну орієнтацію для того, щоб виявити здібності майбутнього студента в певному напрямку та допомогти обрати оптимальний для нього фах.

Освітні проекти

Icon 09Відкритий Шкільний Університет допомагає учням вибудувати логічне мислення, опанувати додаткові знання, підготуватися до наукових конкурсів та олімпіад. Навчання у НУВГП спонукає школярів до науково-дослідницької роботи.

Детальна інформація: (0362) 63-31-38, (096) 456-95-54

• Строки прийому

Icon 09Прийом документів на перший курс розпочинається:
    на денну форму навчання —
    на заочну форму навчання —
    Прийом документів на перший курс закінчується:
    на денну форму навчання —
    на заочну форму навчання —

Слідкуйте за змінами на сторінках: Оголошення | Документи та строки прийому на рівень бакалавра | Документи та строки прийому на рівень магістра | Документи та строки прийому на рівень аспіранта

• Рейтингові списки

Icon 09Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», за освітніми програмами із зазначенням рекомендованих до зарахування розміщено на сторінках:
    Бакалаврський рівень | Рейтингові списки на основі ПЗСО | Рейтингові списки освітнього рівня МС | Зарахування випускників шкіл | Зарахування молодших спеціалістів |
    Магістерський рівень | Рейтингові списки | Зарахування |
    Аспірантура | Рейтингові списки | Зарахування |

• Першочергове зарахування

Icon 09Перелік визначено у документі, який можна переглянути на сторінці Рішення приймальної комісії, що відповідають законам України: "Про охорону дитинства", "Про основи соціальної захищеності інвалідів України", переможці профорієнтаційних олімпіад, вступники нагороджені у поточному навчальному році, вступники які активну участь у роботі студентського наукового товариства.

Зарахування за квотами

Право на зарахування на основі повної загальної середньої освіти в межах встановлених квот за результатами вступних іспитів або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання мають особи, зазначені в пунктах 1, 2 розділу VII Правил прийому, а також особи, яким таке право надано Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

• Списки рекомендованих

Icon 09Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», за освітніми програмами із зазначенням рекомендованих до зарахування розміщено у відповідних файлах.

Списки зарахованих

Списки абітурієнтів, які зараховані на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», за освітніми програмами буде оприлюднено у відповідних файлах, посилання на які наведено нижче у таблиці, не пізніше 12:00 6 серпня 2017 року.
  • Церемонія посвяти у студенти

Icon 09Старт навчального року починається для першокурсника, перш за все, з урочистої події — церемонії посвяти у студенти, невдовзі після чого проходить традиційний «Тиждень першокурсника», протягом якого вчорашні випускники шкіл стають частиною університетської спільноти. Університет надає можливість навчатися за кордоном, розвиватися як науковець, робити кар’єру, навчаючись в університеті, брати активну участь у його житті, займатися улюбленим видом спорту, розвивати свій талант, цікаво й весело відпочивати, подорожувати Україною та світом. Це не лише храм науки і місце навчання, це ще й цікаві культурні заходи, спортивні досягнення, яскраве дозвілля і відпочинок.