Підготовчі курси НУВГП для випускників коледжів

Для тих вступників які бажають змінити свою професію яку вони отримали після коледжу (отримують в коледжі), але не хочуть витрачати додатково рік чи два роки на навчання, наш університет пропонує заочні ( дистанційні) підготовчі курси де до початку Вступної кампанії є можливість скласти академічну різницю в дисциплінах.

Таку категорію вступників університет приймає на третій (четвертий) курс. Крім того ця категорія вступників буде мати можливість прийняти участь у конкурсі на місця державного замовлення на пріоритетні для економіки країни спеціальності.

Набір на ці курси триває із 01 лютого по 28 лютого. Термін навчання – 4 місяці.

Для вступу необхідно:

для випускників навчальних закладів І і II рівнів акредитації:

-    копія документа, що посвідчує особу;

-    копія диплома молодшого спеціаліста.

для студентів випускних курсів навчальних закладів І і II рівня акредитації:

-    копія документа, що посвідчує особу;

• - копія залікової книжки, або виписка із залікової книжки, або копія навчального плану завірені Вашим навчальним закладом.

Приймальна комісія працює за адресою:
м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус НУВГП, ауд. 729

Номер телефону: +38 (0362) 63-32-22

Положення про порядок зарахування на заочні (дистанційні) підготовчі курси випускників і студентів випускних курсів навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації для підготовки до вступу до НУВГП.pdf