• 274 n
  • pay
  • 27 n
Вівторок, 13 червня 2017 08:20

Перший захист дипломів бакалаврів напряму підготовки 6.140103 «Туризм»

6 та 7 червня 2017 року на кафедрі туризму вперше пройшов захист випускових дипломних робіт студентів напряму підготовки «Туризм» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» 2013 року вступу. Потрібно відмітити  успішний захист всіх дипломних робіт студентами-випускниками (напрям підготовки «Туризм» – ліцензований обсяг – 30 осіб, випуск – 30 осіб, 100% закриття ліцензованого обсягу).

Державна екзаменаційна комісія у складі: голова ДЕК – к.геогр.н., доцент Сергій Коротун, члени ДЕК: к.геогр.н., доцент Юрій Кушнірук та к.геогр.н., доцент Михайло Корбутяк, відмітили, що дипломні роботи та презентації були виконані на високому рівні, що показує розподіл оцінок: 24 студенти отримали оцінку «відмінно», 6 – «добре». В роботі захистів дипломних робіт взяли участь директор ННІ агроекології та землеустрою професор Прищепа Алла Миколаївна, доцент кафедри філософії Мельничук Максим Святославович.

Найкращою роботою визнана робота «Тенденції розвитку готельного господарства у Львівській та Тернопільській областях» студентки Олесі Степасюк, яка закінчує навчання з отриманням червоного диплома бакалавра з туризму. Відбувся дистанційний захист дипломної роботи з використанням сучасних ІТ-технологій (за заявою студента Андрія Макітринського у зв’язку з його перебуванням на стаціонарному лікуванні). Цікавою була доповідь студентки Анастасії Гринюк «Туристично-рекреаційні ресурси Об’єднаних Арабських Еміратів», яка повернулась з піврічної практики-стажування в ОАЕ та виконувала дипломну роботу з використанням свого практичного досвіду.

Кафедра туризму