Четвер, 15 червня 2017 09:45

Можливість змінити спеціальність під час навчання з’явилася в НУВГП

З цього 2017/2018 навчального року студенти будь-яких ВНЗ, що закінчили перший курс (другий, третій) і виконали навчальний план, можуть вступити до «Водного» на другий курс за іншою спеціальністю, яка їм більше до вподоби, і на будь-яку форму навчання.

Як розповів відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук, минулого навчального року таку можливість мали тільки ті  студенти, які навчалися у нашому закладі.  І бажаючих поміняти свій майбутній фах виявилося п’ять чоловік. Вже з цього навчального року  університет прийматиме й студентів з інших вишів. Обов’язковою умовою вступу є те, що студент повинен бути діючим – не відрахованим, а також виконати навчальний план за попереднім курсом навчання. Лише за цих умов вони можуть бути переведені до НУВГП. Окрім того, студенти інших закладів повинні отримати довідку в деканаті про виконаний  навчальний план.

За більш детальною інформацією звертайтеся у приймальну комісію:

м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус НУВГП, ауд. 729.
Номер телефону: +38 (0362) 63-32-22.

Наталія Пархомчук,
 сектор зв’язків із громадськістю