Інститут права

Деканат
Навчаються: денна форма 308 студентів, заочна форма 188 студентів

В інституті обладнано комп’ютерний клас на 25 посадочних місця, які оснащені сучасними комп’ютерами у кількості. Усі комп’ютери об’єднані однією локальною мережею і мають вихід в Internet та спеціалізовану програму «Ліга-закон». Створено спеціалізовані кабінети з теорії держави і права, українського конституціоналізму з можливістю використання мультимедійного супроводу. Створена криміналістична лабораторія, яка укомплектована необхідним навчальним приладдям: 5 комп’ютерів, 8 мікроскопів, проектор, сенсорна дошка слідча валіза тощо. При криміналістичній лабораторії функціонують 2 навчальні класи-полігони. Для придбання практичних навиків студентами використовуються навчальні комп’ютерні програми «Фоторобот», «Зброя», «Дактилоскопія» тощо. В даному кабінеті також  наявна експозиція як сучасної криміналістичної техніки так і техніки, яка використовувалася в минулому. Для набуття навиків по підготовці позовів, скарг та інших процесуальних документів організована і функціонує юридична клініка та діють різні тренінг-лабораторії. Юридична клініка функціонує при кафедрі конституційного права та галузевих дисциплін.

 

Перелік запропонованих спеціальностей (освітніх програм) з присвоєнням ступенів і тривалості навчання за кожною з них з підготовки фахівців у навчально-науковому інституті права

КОДСпеціальністьСтупіньФорма навчанняТермін навчання (вступ на основі ПЗСО)Термін навчання (вступ на основі ОКР "Молодший спеціаліст")Термін навчання (вступ на основі базової вищої освіти)
081ПравоБакалаврДенна/заочна3 р.10 м.1 р.10 м.
081ПравоМагістрДенна/заочна1р.4м.
262Правоохоронна діяльністьМагістрДенна/заочна1р.4м.