Інститут права

Деканат
Навчаються: денна форма 308 студентів, заочна форма 188 студентів

В інституті обладнано комп’ютерний клас на 25 посадочних місця, які оснащені сучасними комп’ютерами у кількості. Усі комп’ютери об’єднані однією локальною мережею і мають вихід в Internet та спеціалізовану програму «Ліга-закон». Створено спеціалізовані кабінети з теорії держави і права, українського конституціоналізму з можливістю використання мультимедійного супроводу. Створена криміналістична лабораторія, яка укомплектована необхідним навчальним приладдям: 5 комп’ютерів, 8 мікроскопів, проектор, сенсорна дошка слідча валіза тощо. При криміналістичній лабораторії функціонують 2 навчальні класи-полігони. Для придбання практичних навиків студентами використовуються навчальні комп’ютерні програми «Фоторобот», «Зброя», «Дактилоскопія» тощо. В даному кабінеті також  наявна експозиція як сучасної криміналістичної техніки так і техніки, яка використовувалася в минулому. Для набуття навиків по підготовці позовів, скарг та інших процесуальних документів організована і функціонує юридична клініка та діють різні тренінг-лабораторії. Юридична клініка функціонує при кафедрі конституційного права та галузевих дисциплін.

 

Перелік запропонованих спеціальностей (освітніх програм) з присвоєнням ступенів і тривалості навчання за кожною з них з підготовки фахівців у навчально-науковому інституті права

КОДСпеціальністьСтупіньФорма навчанняТермін навчання (вступ на основі ПЗСО)Термін навчання (вступ на основі ОПР "Фаховий молодший бакалавр")Термін навчання (вступ на основі ОКР "Молодший спеціаліст")Термін навчання (вступ на основі базової вищої освіти)
081ПравоБакалаврДенна/заочна3 р.10 м.2р.10м1 р.10 м.
081ПравоМагістрДенна/заочна1р.4м.
262Правоохоронна діяльністьМагістрДенна/заочна1р.4м.