• minizno
  • 274 n
  • pay
  • 27 n
Середа, 22 липня 2020 12:25

Для вступників на магістратуру організовано 3 сесію ЄВІ з іноземної мови, відбудеться 19 вересня

Третя сесія ЄВІ перенесено на вересень

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 19 вересня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований  06 серпня 2020 року.
Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій сесіях або не склали їх, все ж таки вступити до ЗВО до початку осіннього призову.

Важливо: як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти. Реєстрація на третю сесію триватиме з 17 до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. В нашому університеті передбачений додатковий прийом заяв і документів з 15 вересня по 21 вересня та з 19 жовтня по 02 листопада. 
Термін зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра до 30 листопада.