• minizno
  • pay
  • 27 n
Субота, 10 вересня 2022 07:02

Реєстрація на спеціальну сесію МТНК/МКТ вступників в магістратуру

Вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК/МКТ, матимуть змогу це зробити 19 вересня.

Таке рішення ухвалило Міністерство освіти і науки, внісши зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту.

Особи, які зареєструються 19 вересня, братимуть участь у спеціальній сесії МТНК/МКТ, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.

Пройти процедуру реєстрації мають вступники в магістратуру за спеціальностями:

• 051 Економіка
  • 053 Психологія
  • 071 Облік і оподаткування
  • 072 Фінанси, банківська спрапва та страхування
  • 073 Менеджмент
  • 075 Маркетинг
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • 081 Право
  • 281 Публічне управління та адміністрування
  • 292 Міжнародні економічні відносини

Процедура реєстрації проходитиме дистанційно (дистанційна реєстрація) шляхом надсилання вступником сканованих копій / фотокопій документів та отримання ним від Приймальної (відбіркової) комісії сканованої копії екзаменаційного листка.

Алгоритм дій для дистанційної реєстрації

Крок 1. Вступник у терміни, відведені для реєстрації, має надіслати на офіційну електронну адресу, яка зазначена для кожної спеціальності окремо, скановані копії / фотокопії (формати pdf, jpg):

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (далі - Анкета);
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання);
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (тільки для осіб, для яких необхідно створення особливих умов для проходження МКТ/МТНК);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти). Форма довідки. У довідці обов'язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

У темі електронного листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові. В тексті листа вступник обов'язково зазначає прізвище, ім'я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Контактні дані відповідальних за реєстрацію осіб за кожною спеціальністю:

Спеціальність
(освітня програма)

Електрона адреса

Телефон контактної особи

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

(Управління персоналом і економіка праці, Бізнес-аналітика)

+38(098) 408-90-69

Психологія

+38(067) 729-46-17

Облік і оподаткування

+38(063) 706-53-30

Фінанси, банківська справа та страхування

+38(068) 845-89-55

073 Менеджмент
(Управління фінансово-економічною безпекою)

Менеджмент
(Менеджмент організацій і адміністрування; Управління проектами; Управління начальним закладом;
Менеджмент природоохоронної діяльності)

+38(067) 298-72-51

Маркетинг

+38(098) 603-07-56

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

+38(067) 293-30-33

Публічне управління та адміністрування

+38(067) 983-49-14

Міжнародні економічні відносини

+38(067) 293-30-33

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА

Право

+38(098) 343-85-21

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ
АВТОМАТИКИ, КІБЕРНЕТИКИ ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ

(Інформаційні системи в бізнесі)

+38(098) 451-64-11

ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

+38(095) 245-18-47

Крок 2. Приймальна комісія або відбіркова комісія  інституту на підставі отриманих сканкопій (фотокопій) здійснює перевірку документів, реєстрацію вступника для проходження МКТ/МТНК та відправляє скановану копію екзаменаційного листка та реєстраційної картки вступнику на електронну адресу, вказану в Анкеті.

Якщо після перевірки документів установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, буде надіслано повідомлення про відмову в реєстрації, з вказанням причини відмови.

Крок 3. Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканованих копіях документів, та в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної (відбіркової) комісії для з'ясування ситуації.

Вступник може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації. Для перереєстрації вступнику необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його зареєструвала для проходження МКТ та/або МТНК. У такому разі раніше виготовлений бланк екзаменаційного листка анулюється.

Якщо у процесі перереєстрації вступник бажає змінити персональні дані – він має надати документ(и), що підтверджують зміну персональних даних.

Якщо вступник через певні причини не зможе взяти участі у вступному(их) випробуванні(ях) – він повинен не пізніше ніж за три тижні до проведення основної сесії відповідного вступного випробування надіслати до відповідного регіонального центру раніше отриманий екзаменаційний листок і заяву про відмову в реєстрації.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

телефон для довідок:  +380 (63) 120-82-47, тел./факс +380 (362) 633-222, +38 (068) 477-83-66