• minizno
  • 274 n
  • pay
  • 27 n
Середа, 07 грудня 2016 11:54

Креатив заполонив НУВГП

7 грудня у першому корпусі НУВГП в колишній радянській аудиторії № 162 відбулась презентація креативного громадського центру «Відкритий офіс». Дев’ятимісячний проект нарешті стартував. Центр взаємодії без обмежень вікових, національних, статусних та гендерних ознак. Проте без  втручань політики, релігії та конфліктів. За словами організаторів: «“Відкритий офіс”  має стати центром для усіх цікавих і корисних громадських ініціатив, ідей з розвитку міста та країни, неформальних навчальних проектів».

Початок існування проекту відзначили підписанням договору між ректором Національного університету водного господарства та природокористування Віктором Мошинським та членом правління «Простору» Олександром Ковальчуком. На заході були присутні усі, хто тією чи іншою мірою долучились до створення hard-проекту. «Обережно з мріями, вони можуть здійснитись!» – гасло, яке найбільш чітко описує даний проект.
Під час презентації ініціатори створення цього центру – учасники Платформа взаємодій «Простір» відповіли на питання, які найбільше цікавили гостей заходу.
Для чого створений проект?Проект – це певний виклик суспільству. Виклик для створення кращого життя у більш комфортному, сучасному та новому місті. Основна ідея офісу – взаємодія людей з цікавими ідеями, що хочуть жити краще. Проте не лише хочуть жити, але і діють в напрямку до омріяного життя.
Хто зможе відвідати офіс?Відвідати офіс можуть усі бажаючі. Жодних обмежень. Тут чекають усіх, хто має нестандартні ідеї, та тих, хто хоче реалізувати свої мрії в реальність.
Як він буде працювати? «Простір» працюватиме у будні щодня з 10:00 до 18:00, а у вихідні – залежно від заходів у «Відкритому офісі».
Розділіть і ви свої мрії та ідеї з «просторівцями», долучіться до чогось більшого. Проте будьте  обережні: можна отримати передозування від такої кількості креативних людей в одному місці.